Forum www.rzeczpospolita2015.fora.pl Strona Główna www.rzeczpospolita2015.fora.pl
Symulacja Polityczna
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze posiedzenie Sejmu X kadencji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.rzeczpospolita2015.fora.pl Strona Główna -> Archiwum / Sejm X kadencji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna Radziwiłł-Schmidt
Umiarkowani



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3597
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bruksela

PostWysłany: Pon 13:53, 05 Maj 2014    Temat postu:

Głosowanie zakończone.
Głosowało 216 posłów.

1) Za kandydaturą Magdaleny Gąsior-Marek głosowało 120 posłów.
2) Za kandydaturą Zofii Popiołek głosowało 41 posłów.
3) Za kandydaturą Romana Kluski głosowało 55 posłów.

Sejm wybrał Magdalenę Gąsior-Marek na Marszałka Sejmu RP X kadencji.

Nowa Marszałek przejmuje laskę marszałkowską.

Przechodzimy do kolejnego punktu obrad - wybór Wicemarszałków Sejmu RP.

og Termin zgłaszania kandydatur do jutra, do godz. 14:00, chyba e wcześniej wszyscy zgłoszą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filip Serafin
Umiarkowani



Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 630
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 14:15, 05 Maj 2014    Temat postu:

Na mównicę wchodzi Karolina Wieczorek:

Pani Marszałek,
Wysoka Izbo,
Szanowne panie posłanki i panowie posłowie,

KP Polskiej Partii Ludowej zgłasza Małgorzatę Kidawę-Błońską na stanowisko wicemarszałka Sejmu RP.

Cytat:
Małgorzata Maria Kidawa-Błońska z domu Grabska (ur. 5 maja 1957 w Warszawie) - polska polityk i producentka filmowa, posłanka na Sejm V, VI, VII, VIII i X kadencji, senator X kadencji, była przewodnicząca Obywatelskiej Partii Ludowej, w latach 2014-2016 prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, minister kultury i dziedzictwa narodowego w rządzie Anny Radziwiłł-Schmidt (2016-2017; 2019).

Absolwentka IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. W 1983 ukończyła studia socjologiczne na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

W drugiej połowie lat 80. pracowała w dziale literackim Studia Filmowego im. Karola Irzykowskiego. Od 1994 do 2005 była producentem filmowym w spółce Gambit Production.

Działała w Unii Wolności, od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej (w latach 2006–2013 kierowała warszawskimi strukturami partii). Przez kilka lat zasiadała w Radzie m.st. Warszawy. W 2005 z listy PO została wybrana na posła V kadencji w okręgu warszawskim. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskała mandat poselski, otrzymując 13 057 głosów. W wyborach w 2011 z powodzeniem ubiegała się o reelekcję z 2. miejsca na stołecznej liście PO, zdobywając 45 027 głosów.

W wyborach samorządowych w 2014 roku została wybrana na stanowisko prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy - funkcję pełniła do 2016 roku.

W kwietniu 2016 roku wraz z Grzegorzem Schetyną i Krzysztofem Kwiatkowskim odeszła z PO i założyła Obywatelską Partię Ludową (której została przewodniczącą). W przyspieszonych wyborach w 2016 roku uzyskała mandat senatora RP, startując z list PSL-OPL. Powołana na stanowisko ministra kultury i dziedzictwa narodowego w rządzie Anny Radziwiłł-Schmidt. W czerwcu 2017 roku opuściła KP Ludowców i zrzekła się stanowiska ministerialnego, wstępując ponownie do PO. Po kilku miesiącach nastąpiło połączenie PSL i OPL, a następnie PPL z PO. W 2019 roku ponownie powołana na ministra kultury i dziedzictwa narodowego. W przyspieszonych wyborach parlamentarnych w 2019 roku uzyskała mandat poselski, startując z pierwszego miejsca na liście Polskiej Partii Ludowej w okręgu warszawskim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renata Charleson
Porozumienie Centrum "Razem"



Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 2568
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 14:27, 05 Maj 2014    Temat postu:

Pani Marszałek!
Wysoka Izbo!


KP Porozumienia Centrum "Razem" zgłasza następujące kandydatury na wicemarszałków sejmu:

Posła Marcina Mastalerka.
Cytat:
Poseł Marcin Mastelerek urodził 15 września 1984 w Szczecinie. Swoją karierę polityczną rozpoczął od działalności w młodzieżówce Prawa i Sprawiedliwości Forum Młodych gdzie wykazał się pracowitością oraz umiejętnością organizacji, stając się w 2011 roku jej przewodniczącym. W wyborach samorządowych w 2010 roku został wybrany do sejmiku łódzkiego w którym aktywnie działał. Zostało to docenione przez obywateli bowiem w roku 2011 w wyborach parlamentarnych został posłem na sejm.

Działał w Polsko-Kanadyjskiej grupie parlamentarnej, w Komisji Komisja Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, Komisji Administracji i Cyfryzacji oraz Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych.

Jest osobą pracowitą, wykształconą na kierunku stosunków międzynarodowych (posiada tytuł Magistra), a także cieszy się nienaganną opinią osoby sumiennej i dobrze wykonującej swoje obowiązki.



Kandydaturę na drugiego wicemarszałka, składam w osobie Posła Sylwestra Tułajewa.

Cytat:
Poseł Sylwester Tułajew urodził się 30 grudnia 1981 roku w Lublinie.

Ukończył studia na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki, na kierunku Elektrotechnika o specjalności Inżynierskie Zastosowanie Informatyki, uzyskując tytuł magistra inżyniera. W czerwcu 2006r. ukończył podyplomowe studia na WSPiA w zakresie zarządzania w administracji i samorządzie terytorialnym. Po studiach odbywał staż w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie w Sekcji do spraw Informacji Niejawnych.

Jest osobą zaangażowaną społecznie, i bardzo sprawnym samorządowcem (byłym już teraz). W 2001 roku został wybrany członkiem Rady Osiedla Czechów Północy w Lublinie zaś w wyborach samorządowych 2006 roku uzyskał mandat radnego Lublina. W latach 2006-2010 był m.in. Przewodniczącym Komisji Samorządności i Porządku Publicznego Rady Miasta Lublin oraz wiceprzewodniczącym Klubu Radnych PiS w Lublinie. W kolejnych wyborach samorządowych z powodzeniem uzyskiwał mandat radnego przez co cieszy się dużym poparciem społecznym a jednocześnie jego praca jest doceniana przez wyborców. W ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskał mandat Posła.

Sylwester Tułajew to kandydat bardzo pracowity, sumienny i odpowiedzialny. W ostatnich miesiącach z powodzeniem prowadził zarówno działalność samorządową jak i organiczną pracę w strukturach Porozumienia Centrum "Razem".
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filip Serafin
Umiarkowani



Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 630
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 15:00, 05 Maj 2014    Temat postu:

Filip Serafin:

Pani Marszałek!
Wysoka Izbo!

KP Polskiej Partii Ludowej wycofuje kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. W zamian KP PPL rekomenduje na stanowisko wicemarszałka Sejmu RP Beatrice Delaunay.

Cytat:
Beatrice Delaunay (ur. 28 sierpnia 1973 roku w Seulu) - polska polityk pochodzenia koreańskiego, posłanka na Sejm IX i X kadencji, minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej, następnie minister infrastruktury i rozwoju w rządzie Anny Radziwiłł-Schmidt.

Została adoptowana przez Polkę i Francuza. Spędziła dzieciństwo i młodość w Yvelines. Skończyła prestiżową szkolę handlową ESSEC w wieku 21 lat; kontynuowała naukę w Sciences Po, i w wieku 24 lat zdała konkurs do ENA. W wieku 28 lat wraz z rodziną wyjechała do Polski. Od 2007 roku należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego (obecnie Polska Partia Ludowa). W 2016 roku uzyskała mandat poselski z list PSL-OPL, w 2019 uzyskała reelekcję. W latach 2017-2019 minister infrastruktury i rozwoju (wcześniej minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej) w rządzie Anny Radziwiłł-Schmidt.

Pełni funkcję wiceprzewodniczącej Polskiej Partii Ludowej oraz wiceprzewodniczącej KP PPL.


Ostatnio zmieniony przez Filip Serafin dnia Pon 15:06, 05 Maj 2014, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikołaj Liściowski
Nowa Prawica



Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 4329
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 19:50, 05 Maj 2014    Temat postu:

Pani marszałek!
Wysoka Izbo!
Klub Parlamentarny Nowej Prawicy zgłasza kandydaturę pana posła Jerzego Paśko
Cytat:
Urodził się w 1977 r. w Warszawie. Absolwent XLI LO im. Joachima Lelewela oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od lutego 2000 r. członek KoLibra. W okresie od kwietnia 2003 do grudnia 2004 przewodniczący komisji rewizyjnej oddziału warszawskiego, od grudnia 2004 r. przewodniczący Centralnej Komisji Rewizyjnej.
W 2016 roku z powodzeniem kandydował do sejmu z listy Partii Libertariańskiej. Wkrótce został też wybrany wicemarszałkiem tej izmy z ramienia tej partii. Na początku 2017 roku dołączył do nowo powstałej Jednej Wolności, a po jej rozwiązaniu w 2018 roku przeszedł do Nowej Prawicy. Z jej ramienia z powodzeniem ubiegał się o reelekcję w wyborach w 2019 roku w okręgu Krakowskim.
Szczęśliwie żonaty od 2002 r., ma córkę i syna. Zainteresowania jest historią i fizyką. Jest również Honorowym Dawcą Krwi I stopnia.

Prosimy o poparcie dla tej kandydatury.
Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 14466
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 20:57, 05 Maj 2014    Temat postu:

Michał Ajna

Najczcigodniejszy Marszałku-Seniorze
Wielce Czcigodni Posłanki i Posłowie

W imieniu siedmiorga posłów Polski Gola!, ośmiorga posłów Porozumienia Centrum "Razem" i piętnaściorga posłów Polskiej Partii Ludowej zgłaszam kandydaturę Zofii Żurek na wicemarszałek Sejmu.

Cytat:



Naszą kandydatką na wicemarszałek Sejmu jest Zofia Żurek. Urodzona w 1988 w Piasecznie pod Warszawą. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych oraz italianistyki na UW. Pracowała jako asystentka biurowa oraz jako tłumacz przysięgły z języka włoskiego. Od kilku lat mieszka i prowadzi interesy w Łodzi. W latach 2018-2019 wicemarszałek województwa łódzkiego.


Ostatnio zmieniony przez Administrator dnia Pon 20:58, 05 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek Kohn




Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 805
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 21:02, 05 Maj 2014    Temat postu:

OG: Ściśle rzecz biorąc, to powinna być najpierw uchwała Sejmu ws. ilości wicemarszałków, bo po pierwsze ograniczy to drobnicę w Prezydium, ale - co bardziej istotne - jak jakiś odpadnie, to będzie to podstawa o ogłoszenia wyborów wicemarszałka, a tak to dupa, i Marszałek może irytująco blokować takie coś Very Happy Ugadajcie się szybko na jakąś liczbę, uznajcie, że tak było, i tyle, bo nie ma co się rozdrabniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 14466
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 21:04, 05 Maj 2014    Temat postu:

og: proponuję na mocy gentlemańskiej umowy uznać, że była uchwała, że każda siła w sejmie ma prawo do jednego wicemarszałka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renata Charleson
Porozumienie Centrum "Razem"



Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 2568
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 21:05, 05 Maj 2014    Temat postu:

OG: Cztery z koalicji, 3 z opozycji. Marszałek i wice PPL, 2x Wice PC "R", Wice z NP i RR, i wie z PG! Więcej nie będzie bo i nie potrzeba Very Happy

W sumie to zamiast głosowania, można po prostu uznać taki skład i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek Kohn




Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 805
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 21:11, 05 Maj 2014    Temat postu:

OG: Nie wiem, po kiego PCR ma mieć 2, jak chcesz większość to wystarczy "złoty głos" Marszałka Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renata Charleson
Porozumienie Centrum "Razem"



Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 2568
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 21:13, 05 Maj 2014    Temat postu:

[og] W ewentualności możemy zostawić Marszałka PPL, i Wice Mastalerka z PC "R". Tu już Radziwiłłka albo Serafin muszą się wypowiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 14466
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 21:16, 05 Maj 2014    Temat postu:

og: wolałbym, żeby jednak głosować każdą kandydaturę, tak jak zawsze bywało
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz Siemieńczuk
Blok Janusza Siemieńczuka



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 3226
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 23:43, 05 Maj 2014    Temat postu:

Cytat:
Na mównicę wchodzi Ryszard Kalisz z Ruchu Rozwoju


Panie Marszałku!
Wysoka Izbo!

Klub parlamentarny Ruchu Rozwoju zgłasza kandydaturę ministra Andrzeja Celińskiego na wicemarszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Pragnę przedstawić państwu życiorys pana ministra:

Cytat:
W latach 1989–1990 był członkiem Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie oraz uczestnikiem obrad Okrągłego Stołu. Od 1989 do 1993 był senatorem I i II kadencji związanym z Obywatelskim Klubem Parlamentarnym i ROAD, potem z Unią Demokratyczną. W latach 1993–1994 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Unii Demokratycznej. Z ramienia UD i następnie Unii Wolności zasiadał w Sejmie II kadencji. W lipcu 1996 wystąpił z UW.

W 1999 związał się z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, od 20 grudnia 1999 do 6 marca 2004 był wiceprzewodniczącym partii. Do Sejmu IV kadencji (19 października 2001 – 18 października 2005) został wybrany w okręgu podwarszawskim. Od 19 października 2001 do 6 lipca 2002 był ministrem kultury w rządzie Leszka Millera. W latach 2004–2005 z ramienia SLD zasiadał w Sejmowej Komisji Śledczej zajmującej się sprawą Orlenu, zrezygnował z udziału w jej pracach 12 lipca 2005.

W marcu 2004 wraz z m.in. Markiem Borowskim odszedł z SLD i współtworzył nową partię pod nazwą Socjaldemokracja Polska, był przewodniczącym jej rady politycznej. W 2005 bez powodzenia ubiegał się o mandat poselski z listy SDPL z okręgu katowickiego. W wyborach samorządowych w 2006 został wybrany na radnego sejmiku mazowieckiego. W wyborach parlamentarnych w 2007 uzyskał mandat poselski z listy Lewicy i Demokratów w okręgu katowickim, zdobywając 20 338 głosów. Od 22 kwietnia 2008 zasiadał w Kole Poselskim SDPL-Nowa Lewica. Na początku sierpnia 2008 odszedł z SDPL, pozostając w jej kole poselskim, które opuścił rok później.

W wyborach w 2011 jako niezależny bez powodzenia ubiegał się o mandat senatora z poparciem środowisk lewicy i centrum oraz m.in. Lecha Wałęsy (przegrał z kandydatami PO i PiS). Związał się także z Partią Demokratyczną – demokraci.pl (został członkiem koła tego ugrupowania w Podkowie Leśnej), której 21 stycznia 2012 został przewodniczącym, pokonując w głosowaniu dotychczasową szefową partii Brygidę Kuźniak. W wyborach parlamentarnych w 2015 roku kandydował na senatora w okręgu warszawskim. Mandatu nie zdobył. W 2016 roku został wybrany posłem z ramienia Postępowej Unii Socjalliberałów. W wyborach parlamentarnych w 2019 roku po raz kolejny został wybrany posłem, tym razem z Ruchu Rozwoju.


Liczę na poparcie kandydatury przez wszystkie frakcje parlamentarne. Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna Radziwiłł-Schmidt
Umiarkowani



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3597
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bruksela

PostWysłany: Wto 13:24, 06 Maj 2014    Temat postu:

Magdalena Gąsior-Marek:

Zamykam składanie kandydatur.

Zgłoszono następujących kandydatów:
- Sylwester Tułajew (PC"R")
- Marcin Mastalerek (PC"R")
- Beatrice Delaunay (PPL)
- Zofia Żurek (PG!)
- Jerzy Paśko (NP)
- Andrzej Celiński (RR)

og: Głosujemy np.:
1) za
2) przeciw
3) wstrzymuję się

Głosowanie trwa do jutra (7.05) godz. 14:30, chyba że wszyscy wcześniej zagłosują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikołaj Liściowski
Nowa Prawica



Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 4329
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 13:28, 06 Maj 2014    Temat postu:

1) 11 za 11 wstrzymuje się
2) 11 za 11 wstrzymuje się
3) 11 za 11 wstrzymuje się
4) 22 za
5) 22 za
6) 22 za
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna Radziwiłł-Schmidt
Umiarkowani



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3597
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bruksela

PostWysłany: Wto 13:31, 06 Maj 2014    Temat postu:

1) za [28]
2) za [28]
3) za [28]
4) za [28]
5) za [15] wstrzymuję się [13]
6) za [20] wstrzymuję się [8]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filip Serafin
Umiarkowani



Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 630
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 13:34, 06 Maj 2014    Temat postu:

1) Za - 30
2) Za - 30
3) Za - 30
4) Za - 30
5) Za - 15 Wstrzymuję się - 15
6) Za - 25 Wstrzymuję się - 5
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 14466
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 13:40, 06 Maj 2014    Temat postu:

10 x za wszystkimi kandydaturami (PG! i RAŚ)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joakim Rawski
Nowa Prawica



Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 2945
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 14:49, 06 Maj 2014    Temat postu:

1) 11 przeciw
2) 6 wstrzymuje się 5 za
3) 6 wstrzymuje się 5za
4) 11 za
5) 11 za
6) 11 za
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renata Charleson
Porozumienie Centrum "Razem"



Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 2568
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 15:27, 06 Maj 2014    Temat postu:

1) Za 36
2) Za 36
3) Za 36
4) Za 36
5) 20 Za 16 Wstrzymuje się
6) 20 Za 16 Wstrzymuje się
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.rzeczpospolita2015.fora.pl Strona Główna -> Archiwum / Sejm X kadencji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin